KONIEC ROKU SZKOLNEGO

22 czerwca 2020

linia

Na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - trudnego roku - nadszedł wreszcie wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji, urlopów. Mimo, iż już od marca większość przebywała w domach, to jednak praca z kształceniem zdalnym wymagała od wszystkich wielkiego zaangażowania, dyscypliny, systematyczności. Wszyscy uczyli się jak funkcjonować w nowej sytuacji. Dlatego też cieszymy się, że wreszcie nadszedł czas odpoczynku od nauki, pracy, porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę, życzę wszystkim Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielkom i Pracownikom naszego Przedszkola, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej  przygody. Bawcie się dobrze, nie zapominajcie jednak o swoim zdrowiu i bezpieczeństwu.

Wierze, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, w doskonałych humorach oraz w normalnych tradycyjnych warunkach.

Naszym absolwentom – 6-latkom życzę, aby doświadczenia zdobyte w naszym przedszkolu dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły lepiej zaaklimatyzować się w szkole. Wiążemy z Wami duże nadzieje, ponieważ jesteśmy przekonani, że Wasze umiejętności będą procentowały w I klasie.

linia