„Jeszcze Polska nie zginęła…”

11 listopada 2020

11 listopada 2020r mija 102 już rocznica  odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tradycją stało się upamiętnianie tegoż jakże ważnego dla polskiego narodu święta.

Rok 2020 przyniósł wiele ciężkich  momentów, a także utrudnień w obchodach Dnia odzyskania Niepodległości. Pomimo panującej pandemii, ze słowami Mazurka Dąbrowskiego w sercu przedszkolaki z  Przedszkola Samorządowego w Małkini oddały hołd poległym żołnierzom składając wieniec pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini. Lekcja, jaką swym poczynaniem otrzymali najmłodsi to doskonały przykład tego, jak ważne jest, by w młodych sercach i umysłach naszych przedszkolaków kształtować postawy patriotyczne, ponieważ „ jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy…”