Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOSCI / Zaproszenie

19 stycznia 2021

Chcemy zainspirować dzieci do udziału w 29 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grającej pod hasłem przewodnim ,,Finał z głową”. Tegoroczne granie odbędzie się na poczet pomocy laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy dzieci. Charytatywna zbiórka publiczna z zachowaniem reżimu sanitarnego w naszym przedszkolu zorganizowana zostanie 29.01.2021r. (piątek) w następujących godzinach:7.30-8.15, 12.30-13.15, 14.30-15.30. O wyniku zbiórki poinformujemy niezwłocznie po otrzymaniu informacji zwrotnej z małkińskiego sztabu.

EWALUACJA ZBIÓRKI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Otrzymaliśmy kluczową informację zwrotną o wygenerowanej kwocie 592.82zł.To nasz wewnętrzny sukces.W tym miejscu dziękujemy dzieciom za przyłączenie się do akcji oraz p.Ewie Siwek szefowej małkińskiego sztabu przy GOKiS za współpracę.

Beata Rukat, Aldona Zalewska