REKRUTACJA 2021/2022

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 czerwca 2021
Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych
do Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej na rok szkolny 2021/2022.
 
Dzieci przyjęte:
 

3-LATKI     ur. 2018r.

  1. Adamiak Maja
  2. Ambroziak Leo
  3. Bednarczyk Julia
  4. Bielski Piotr
  5. Dębek Aleksander
  6. Garbarczyk Michalina
  7. Gorczyca Natan
  8. Janiszewski Oskar
  9. Jarząbek Nadia
  10. Kalata Damian
  11. Kalata Maja
  12. Kłopotek Amelia
  13. Kłosińska Diana
  14. Kosko Julia
  15. Małkińska Nela
  16. Ochman Amelia
  17. Pańkowski Julian
  18. Parys Natalia
  19. Pawlicki Szymon
  20. Przywoźny Błażej
  21. Rawa Mateusz
  22. Różańska Julia
  23. Rukat Zofia
  24. Ruszkiewicz Mikołaj
  25. Sasińska Helena
  26. Spaltabaka Marcelina
  27. Sternik Lena
  28. Szram Nikola
  29. Wojtyra Emilia
  30. Wujek Marcelina
  31. Wycech Franciszek
  32. Zagroba Adrianna
  33. Zawistowska Wiktoria
  34. Zawistowski Aleksander  Zawisty Nadbużne
  35. Zawistowski Aleksander ul. Chopina
  36. Zawistowski Franciszek Zawisty Nadbużne
  37. Zawistowski Szymon
  38. Zielińska Zuzanna
  39. Ziemiński Filip
  40. Zyśk Krzysztof
  41. Zyśk Mateusz
  42. Żach Marcelina
  43.  Żach Adam

 

4-LATKI     ur. 2017r.

  1. Biernacki Alan
  2. Bojkiewicz Zofia
  3. Brylak Kacper
  4. Brzostek Damian
  5. Chendoszko Alicja
  6. Dacewicz Blanka                                                                                                
  7. Decyk Zuzanna Julia
  8. Domalewska Natalia
  9. Fiedorowicz Igor                                                                                   
  10. Gałach Hanna
  11. Gałazka Dawid 
  12. Gut Lena                                                                                                                                                                                                        
  1. Grodzka Dominika
  2. Grodzka Zofia
  3. Iwanowski Aleksander 
  4. Janiszewski Dawid                                                                         
  5. Kaczmarek Antoni
  6. Klimowicz Helena Anna
  7. Klimowicz Witold Franciszek
  8. Kobla Jakub
  9. Konferowicz Julia
  10. Konopka Jakub
  11. Kopaniarz Zuzanna
  12. Kucharczyk Bartosz
  13. Kuziak Aleksander
  14. Laska Mieszko                                                                                
  15. Małkiński Milan
  16. Mazur Izabela
  17. Mikołajczyk Lidia
  18. Modzelewski Paweł
  19. Nanowski Gustaw
  20. Napiórkowska Dagmara
  21. Nozderka Jakub
  22. Pacuszka Adam
  23. Piotrowska Zuzanna
  24. Prabucka Maria
  25. Pyrgiel Victoria
  26. Przywoźny Franciszek
  27. Rostkowski Hubert
  28. Rudnik Nadia
  29. Rutkowska Nina
  30. Sadowska Amelia
  31. Siwek Zuzanna
  32. Słowacka Nikola
  33. Sokołowski Patryk                                                                                               
  34. Śwerżewska Łucja
  35. Świerżyńska Maja                                                                                              
  36. Wilczyński Krzysztof
  37. Winecka Kinga
  38. Witkowski Franciszek
  39. Wojtkowska Wiktoria
  40. Zacheja Nadia 
  41. Zając Kinga
  42. Zakrzewska Lena 
  43.   Zatorski Aleksander                                                                                                                                                                                    
  44. Zawistowska Hanna
  45. Zawistowski Jakub Adam
  46. Zyśk Franciszek
  47. Żach Aleksandra

 

                                                          5- latki ur. 2016r.

 

  1. Ambroziak Hanna
  2. Ambroziak Liliana
  3. Ambroziak Zofia
  4. Antkiewicz Aleksander
  5. Brzostek Emilia
  6. Ciołkowski Dominik
  7. Derbich Kamila
  8. Gałach Laura
  9. Gawkowski Szymon
  10. Jadczak Kacper
  11. Jarząbek Gabriel
  12. Jarząbek Mateusz
  13. Kaja Marek
  14. Kikoła Oliwia
  15. Koch Michał
  16. Krawczyk Ignacy
  17. Krych Julia
  18. Krystosik Nikodem
  19. Kuczyński Marcel
  20. Laskowski Paweł
  21. Majkowski Adam
  22. Maleńka -Nosińska Danuta
  23. Maligłówka Franciszek
  24. Młynarczyk Bruno
  25. Olszewska Lena
  26. Pawłowska Iga
  27. Persińska Lena
  28. Przywoźna Amelia
  29. Sasińska Anna
  30. Słowacki Oskar Oliwier
  31. Sobotka Alan
  32. Socik Blanka
  33. Suska Kaja
  34. Tarnowska Laura
  35. Tymiński Olaf
  36. Wileńska Maria
  37. Witkowska Natalia
  38. Wyszyński Wiktor
  39. Zając Łukasz
  40. Założyński Jakub
  41. Zawistowska Nadia
  42. Zawistowski Antoni
  43. Zawistowski Artur
  44. Zawistowski Patryk
  45. Zyśk Stanisław
  46. Żach Anna
  47. Żółtowska Alicja

 

6 -latki ur. 2015r.

 

  1. Andała Michał
  2. Biegaj Oliwier
  3. Borucki Fabian
  4. Dawidowski Sebastian
  5. Gałązka Michał
  6. Godlewski Gracjan
  7. Gorczyca Antoni
  8. Gromek Szymon
  9. Grodzki Olaf
  10. Grzelecki Michał
  11. Jakóbik Nina
  12. Jakubiak Bartosz
  13. Kacpura Szymon
  14. Kłak Natalia
  15. Koch Iga
  16. Konik Nikola
  17. Kruk Patrycja
  18. Laska Pola
  19. Łukomska Luiza
  20. Manowska Katarzyna
  21. Maśko Natalia
  22. Mikołajczyk Zofia
  23. Murawska Zuzanna
  24. Ochman Maciej
  25. Pecura Mikołaj
  26. Polak Ewa
  27. Prabucki Jan
  28. Skłodowska Gabriel
  29. Słychan Aleksander
  30. Sobieski Julian
  31. Sobotka Nikola
  32. Sokołowski Wojciech
  33. Szymańczyk Amelia
  34. Świerżewski Jakub
  35. Truszkowski Adam
  36. Wileńska Kornelia
  37. Winecki Igor
  38. Witkowski Janusz
  39. Wojtyra Katarzyna
  40. Wyzińska Michalina
  41. Zadrożna Julia
  42. Zambroń Igor Mikołaj
  43. Zawistowska Aleksandra
  44. Zawistowski Jakub Jerzy
  45. Zieliński Seweryn
  46. Zienkiewicz Emilia
  47. Zienkiewicz Gabriel
  48. Zyśk Maja

 

 

Dzieci nieprzyjęte

2,5-LATKI     ur. 2019r.

 

1. Brylak Tymoteusz

2.Filipowicz Lena

3.Godlewski Oskar                                                                                                                        

4.Koch Tymon

5.Wyszyńska Iga

6.Zyśk Maria

Marta Sierota

Pliki do pobrania