SPOTKANIE MIĘDZYPOKOLENIOWE

11 czerwca 2024

Dnia 10 czerwca 2024 roku, dzieci z grupy Zajączki z Przedszkola Samorządowego , miały przyjemność gościć panie z Klubu Seniora. Spotkanie miało charakter integracyjny, mający na celu zbliżenie pokoleń oraz wzajemne dzielenie się doświadczeniami i radością.

Wizyta rozpoczęła się od serdecznego powitania gości przez dzieci oraz nauczycielki. Dzieci dostały w prezencie węża spacerowego, wykonanego własnoręcznie przez Panie Seniorki, przedszkolaki zaś w podziękowaniu zaśpiewały piosenkę.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem. Ciasto i babeczki upieczone przez seniorki smakowały wyśmienicie.  Rozmowom i zabawom nie było końca.

Wizyta pań z Klubu Seniora była niezwykle udana i przyniosła wiele korzyści obu stronom. Dzieci miały okazję nauczyć się szacunku i empatii wobec starszych, a seniorzy poczuli się potrzebni i docenieni. Takie spotkania wzmacniają więzi międzypokoleniowe i uczą wzajemnego zrozumienia. Dziękujemy z całego serca.