ODPOWIEDŹ NA AKCJĘ MALUCHY DZIĘKUJĄ

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 kwietnia 2020

Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w naszej intencjonalnej akcji MALUCHY DZIĘKUJĄ, której nadrzędnym celem było okazanie wdzięczności za pracę zintegrowanym służbom medycznym i mundurowym. Podziękowania skierowano również do wolontariuszy. Mimo, że ich ruchy sterowane lękiem,  nasycone są kreatywnością w pomaganiu innym. Dla wszystkich to praca w nowej, trudnej, ekstremalnej sytuacji. To również sprawdzian solidarności społecznej. Dziękujemy Wam za przygotowanie różnorodnych, pomysłowych prac. Informujemy, że postanowiliśmy przekierować zdjęcia do jednoimiennego szpitala w Łomży.

Nie jest łatwo. Z nadzieją patrzymy w przyszłość.

 

autor Beata Rukat

Galeria

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie