Jesteś tutaj: Start / Jeżyki

ŚWIATECZNE WARSZTATY

22 stycznia 2021

13 grudnia 2020
Pod osłoną nocy przybył do nas święty Mikołaj, zostawiając list, zadania do wykonania i prezenty. Po odczytaniu listu wykonaliśmy posłusznie zadania, za które w nagrodę mogliśmy otworzyć prezenty.
Emocji i radości nie brakowało. Prezenty przypadły dzieciom do gustu: gotowania, pieczenia i parzenia kawy nie było końca. Ale to nie koniec niespodzianek tego dnia. Odwiedziła nas również Pani dyrektor częstując wszystkie dzieci lizakami. Spotkaliśmy też prawdziwego ???? Mikołaja. Zapytał czy wywiązaliśmy się z wykonanych zadań i w nagrodę wręczył każdemu dziecku kolejny prezent. Panie też były chyba grzeczne, bo również dostały upominek????.
Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie prezentów dla dzieci oraz za to, że dzięki Państwa wpłatom na Radę Rodziców dzieci mogły dostać dodatkowe duże i piękne prezenty w każdej grupie.

PRZYBYLI UŁANI

14 listopada 2020

JESIENNA GIMNASTYKA

13 listopada 2020

JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM

10 listopada 2020

SZKOŁA PAMIĘTA

4 listopada 2020

Włączyliśmy się w akcję zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej ,, Szkoła Pamięta". Na zajęciach wspólnie wykonaliśmy plakat i minutą ciszy uczciliśmy pamięć żołnierzy poległych za wolność naszej Ojczyzny.

WYCIECZKA DO LASU

24 września 2020

Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na spacer do lasu. Patrząc, słuchając i dotykając dzieci poznawały przyrodę. Rozpoznawały drzewa po liściach i owocach, słuchały odgłosów lasu, a do kącika przyrodniczego zbierały "skarby", które Pani Jesień zostawiła w lesie.