Jadłospis

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

LIPIEC 2024 R.

26 czerwca 2024

 

                                                                                                                          

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Środa

26.06.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, pasta rybna z rzodkiewką, woda.

Selerowa, kasza jaglana, polędwiczi duszone,

sur. pomidor ze szczypiorkiem, owoc, kompot.

Kakao, placki drożdżowe z jabłkiem, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, ryba, seler, mleko, mąka, kakao.

2.

 

Czwartek

27.06.2024 r.

 

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, serek Capresii z rzodkiewką, dżem, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, udziec indyka pieczony, sur. ogórek zielony, owoc, kompot.

 

Kasza manna z owocami.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, mąka, śmietana, kasza.

3.

Piątek

28.06.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz, pomidor ze szczypiorkiem, woda

Jarzynowa, kluski leniwe z serem biały i masłem, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Pieczywo, masło, seler, mąka, jajko, groszek, ser biały, mleko.

4.

Poniedziałek

01.07.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z rzodkiewką, jajko ze szczypiorkiem, woda.

Owocowa z makaronem, ziemniaki, kotlet drobiowy schabowy, sur. kapusta młoda z marchewką, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, jajko, makaron, mąka, jogurt, płatki.

5.

Wtorek

02.07.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z pomidorami suszonymi, ogórek, woda.

Koperkowa, kasza jęczmienna, filet indyka duszony, sur. mizeria z jogurtem, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z miodem owoc.

Pieczywo, masło, ryba, seler, kasza, jogurt, mąka, mleko, kakao, wafle.

6.

Środa

03.07.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajko z rzodkiewką, krem czekoladowy, owoc, woda.

Pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, schab parzony, sur. pomidor ze szczypiorkiem, kompot.

Kaszka kukurydziana z owocami.

Mleko, pieczywo, masło jajko, czekolada, seler, makaron,

7.

Czwartek

04.07.2024 r.

 

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz z ogórkiem, owoc, woda.

Ogórkowa, kasza kuskus, bitki wieprzowe,

sur. kapusta młoda z marchewką, kompot.

Kakao, jagodzianki, owoc.

Pieczywo, masło, seler, kasza, mąka, jagodzianki, kakao, mleko.

8.

Piątek

05.07.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z ogórkiem i rzodkiewką, woda.

Krem z cukinii, placki ziemniaczane smażone, owoc, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z dżemem, owoc.

Pieczywo, masło, ryba, seler, mąka, jajko, mleko, kakao, wafle.

9.

Poniedziałek

08.07.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, miód, owoc, woda.

Kalafiorowa, kasza gryczana, gulasz mięsno warzywny, owoc, kompot.

Kakao, bułka z masłem i pomidorem.

Pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka, mleko, kakao.

10.

Wtorek

09.07.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z dżemem, owoc, woda.

Krupnik, ziemniaki, udziec indyka duszony,

sur. marchewka mini, kompot.

Ryż z jabłkiem.

Pieczywo, masło, ser, seler, kasza, mleko,

  

CZERWIEC 2024 R.

27 maja 2024

 

 

                                                                                                                             JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Środa

12.06.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda.

Brokułowa, kasza jaglana, bitki wieprzowe duszone, sur. ogórek zielony, owoc, kompot.

Kakao, placki drożdżowe z jabłkiem, owoc.

Pieczywo, masło, ser,  jajko, śmietana, seler, mleko, mąka, kakao.

2.

 

Czwartek

13.06.2024 r.

 

Płatki ryżowe, pieczywo mieszane z masłem, serek waniliowy, marchewka, woda.

Szpinakowa z jajkiem, ziemniaki, polędwiczki z porem, sur. pomidor ze szczypiorkiem, owoc, kompot.

 

Kasza manna z owocami.

Mleko, pieczywo, masło, serek, seler, mąka, śmietana, kasza.

3.

Piątek

14.06.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, wędlina, ogórek z rzodkiewką, woda

Jarzynowa, naleśniki z serem białym i truskawką, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem.

Pieczywo, masło, seler, mąka, jajko, groszek, fasolka, ser biały, mleko.

4.

Poniedziałek

17.06.2024 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem, serek Almette z rzodkiewką, jajko ze szczypiorkiem, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet schabowy, sur. kapusta młoda z marchewką , owoc, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, jajko, seler, śmietana, mąka, jogurt.

5.

Wtorek

18.06.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z pomidorami suszonymi, ogórek, woda.

Burakowa, kasza kuskus, pulpety gotowane,

sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Pieczywo, masło, ryba, seler, kasza, jajko, mleko, mąka.

6.

Środa

19.06.2024 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z marchewką, dżem, woda.

Kapuśniak z kaszą, ziemniaki, filet indyka pieczony, sur. mizeria z jogurtem, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana z owocami.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, ser, seler, kaszka, jogurt.

7.

Czwartek

20.06.2024 r.

 

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, wędlina, pomidor z ogórkiem, woda.

Kalafiorowa, makaron z serem i truskawką, czekolada, owoc, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z miodem owoc.

Pieczywo, masło, makaron, ser, seler, czekolada, kakao, mleko.

8.

Piątek

21.06.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, serek wiejski z rzodkiewką i szczypiorkiem, miód, woda.

Krem z soczewicy, ziemniaki, ryba pieczona, sur. pomidor ze szczypiorkiem, owoc, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, paprykarz, ogórek, rzodkiewka.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, mąka, ryba, soczewica.

9.

Poniedziałek

24.06.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, ser żółty z  pomidorem, woda.

Ogórkowa, kasza gryczana, gulasz mięsno pieczarkowy, sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Kakao, chałka z masłem, owoc.

Pieczywo, masło, ser, jajko, seler, kasza, mąka, śmietana, mleko, kakao.

10.

Wtorek

25.06.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy ze szczypiorkiem, nutella bananowa, woda.

Ryżanka, ziemniaki z koperkiem, udziec indyka duszony, sur. kalarepka z jabłkiem i jogurtem, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z dżemem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, czekolada, kakao, mąka, jogurt.

     Dyrektor:                                                                                        Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

                                                                                                                             JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Poniedziałek

27.05.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz z ogórkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda.

Koperkowa, kasza gryczana, pulpety gotowane, sur. pomidor z ogórkiem i rzodkiewką, owoc, kompot.

Jogurt, wafle ryżowe, owoc.

Pieczywo, masło, ser, seler, mąka, jajko, śmietana, jogurt.

2.

 

Wtorek

28.05.2024 r.

Kaszka kukurydziana, pieczywo mieszane z masłem, jajko z rzodkiewką, dżem, woda.

Krem z soczewicy, ziemniaki, schab parzony, sur. sałata ze śmietaną, owoc, kompot.

 

Ryż z jabłkiem.

Mleko, pieczywo, masło, jajko, kaszka, seler, soczewica, mąka, śmietana.

3.

Środa

29.05.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z ogórkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda

Selerowa, makaron z serem białym i truskawką, kompot.

Owoce: truskawki, arbuz, winogron.

Pieczywo, masło, ryba, ser, seler, makaron, ser biały.

4.

Poniedziałek

03.06.2024 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z rzodkiewką, miód, czekolada, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet mielony, sur. mizeria z jogurtem, owoc, kompot.

Kakao, batonik, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, czekolada, mąka, jajko, seler, śmietana, jogurt, kakao.

5.

Wtorek

04.06.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta z soczewicy z pomidorami suszonymi, ogórek, woda.

Botwinka, kasza jaglana, polędwiczki wieprzowe duszone, sur. kapusta młoda z marchewką, owoc, kompot.

Kakao, chrupki bananowe, owoc.

Pieczywo, masło, soczewica, seler, mleko, kakao.

6.

Środa

05.06.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z marchewką, dżem, woda.

Pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, pałki kurczaka pieczone, sur. buraczki krojone, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, musli, ser, seler, makaron, kaszka.

7.

Czwartek

06.06.2024 r.

 

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajko z rzodkiewką, paprykarz z ogórkiem, woda.

Ogórkowa, kasza kuskus, filet kurczaka duszony, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Kakao, bułka z masłem i pomidorem.

Pieczywo, masło, jajko, kasza, mąka, śmietana, seler, kakao, mleko.

8.

Piątek

07.06.2024 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem, serek waniliowy, marchewka, woda.

Krem z cukinii, ziemniaki, kotlet rybny pieczony, sur. pomidor ze szczypiorkiem, owoc, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, wędlina, ogórek, pomidor.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, mąka, ryba, jajko.

9.

Poniedziałek

10.06.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, wędlina z ogórkiem, ser żółty z  rzodkiewką, woda.

Grochowa, kasza jęczmienna, gulasz mięsno pieczarkowy, sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Pieczywo, masło, ser, seler, kasza, groch, mąka, płatki, jogurt.

10.

Wtorek

11.06.2024 r.

Kasza manna, pieczywo mieszane z masłem, krem czekoladowy, serek Almette z rzodkiewką,  woda.

Owocowa z makaronem, ziemniaki z koperkiem, filet indyka pieczony, sur. sałata z rzodkiewką i jogurtem.

Budyń waniliowy, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, kaszka, czekolada, makaron, mąka, jogurt, jajko.

     Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

MAJ 2024R.

22 kwietnia 2024

 

                                                                                                                         JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Środa

24.04.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz z ogórkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda.

Barszcz biały z ziemniakiem i kiełbasą, makaron z truskawką, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Pieczywo, masło, ser, seler, mąka, śmietana, mleko.

2.

 

Czwartek

25.04.2024 r.

Kasza manna, pieczywo mieszane z masłem, serek wiejski z rzodkiewką i szczypiorkiem, dżem, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, filet indyka pieczony, sur. sałata ze śmietaną, owoc, kompot.

 

Kakao, chrupki bananowe, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, seler, kasza, śmietana, mąka, kakao.

3.

Piątek

26.04.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, parówka, pomidor, woda

Jarzynowa, makaron z serem białym i maliną, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana, owoc.

Pieczywo, masło, seler, mąka, ser, makaron, mleko.

4.

Poniedziałek

29.04.2024 r.

Kluski lane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, serek Capresii z rzodkiewką, miód, woda.

Krem z soczewicy, ziemniaki, kotlet mielony, sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, mąka, jajko, seler, soczewica, płatki, jogurt.

5.

Wtorek

30.04.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajko z rzodkiewką i szczypiorkiem, ser żółty z ogórkiem, woda.

Ogórkowa, kasza kuskus, polędwiczki duszone, sur. buraczki z jabłkiem, kompot.

Kakao, chałka z masłem i pomidorem.

Pieczywo, masło, jajko, ser, seler,  mąka, śmietana, kaszka, mleko, kakao.

6.

Poniedziałek

06.05.2024 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z marchewką, dżem, woda.

Ryżanka, ziemniaki, klops pieczony,

sur. marchewka z groszkiem, owoc, kompot.

Kasza manna z owocami.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, ser, seler, mąka, groszek, kasza.

7.

Wtorek

07.05.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, pasta z soczewicy i pomidorami suszonymi, ogórek, rzodkiewka, woda.

Grochowa, kasza jaglana, udziec indyka duszony, sur. mizeria z jogurtem, owoc, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z miodem, owoc.

Pieczywo, masło, soczewica, groch, mąka, jogurt, kakao, mleko.

8.

Środa

08.05.2024 r.

Płatki ryżowe, pieczywo mieszane z masłem, krem bananowy, serek kanapkowy, rzodkiewka, woda.

Szpinakowa z jajkiem, kopytka, gulasz mięsno-pieczarkowy, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, kakao, płatki, seler, mąka, jajko.

9.

Czwartek

09.05.2024 r.

 

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem,  sałatka jajeczna z pomidorami i rzodkiewką, woda.

Botwinka, kasza gryczana, schab pieczony,

sur. rzodkiew z jabłkiem i rodzynką, kompot.

Kakao, ciasto piaskowe, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka, mleko, kakao.

10.

Piątek

10.05.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, serek waniliowy, marchewka,  woda.

Owocowa z makaronem, ziemniaki, kotlet rybny, sur. pomidor ze szczypiorkiem, owoc, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, parówka, ogórek.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, makaron, mąka, jajko.

     Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

KWIECIEŃ 2024R.

26 marca 2024

 

 

                                                                                                                           

 

                                                                                                                        

  JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Środa

10.04.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, pasta jajeczna ze szczypiorkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet mielony pieczony, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Kakao, chrupki bananowe, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, ser, seler, mąka, śmietana, mleko, kakao.

2.

Czwartek

11.04.2024 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z rzodkiewką, miód, woda.

Kalafiorowa, kasza kuskus, pulpety drobiowe,  sur. ogórek konserwowy, owoc, kompot.

 

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, kasza, jajko, jogurt.

3.

Piątek

12.04.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, pasztet, ogórek, pomidor, woda

Pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, kotlet rybny smażony, sur. kapusta kiszona z jabłkiem, kompot.

Kaszka kukurydziana, owoc.

Pieczywo, masło, seler, mąka, jajko, makaron, mąka, mleko.

4.

Poniedziałek

15.04.2024 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem, krem bananowy, serek Capresii z ogórkiem, woda.

Burakowa, kasza gryczana, gulasz mięsno-pieczarkowy, sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, kakao, seler, mąka, jajko.

5.

Wtorek

16.04.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, jajko z rzodkiewką, awokado z ogórkiem, woda.

Kapuśniak z kaszą, ziemniaki, kotlet schabowy, sur. buraczki z masłem, owoc, kompot.

Kakao, bułka z masłem i pomidorem.

Pieczywo, masło, jajko, seler,  mąka, kaszka, mleko, kakao.

6.

Środa

17.04.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, serek waniliowy, owoc, woda.

Selerowa, kasza jaglana, polędwiczki duszone, sur. kapusta pekińska z kukurydzą, owoc, kompot.

Kisiel wiśniowy, wafle ryżowe.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, seler, mąka.

7.

Czwartek

18.04.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z pomidorami suszonymi, ogórek, rzodkiewka, woda.

Barszcz czerwony z soczewicą, ziemniaki, kotlet pożarski, sur. mizeria z jogurtem, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Pieczywo, masło, ryba, seler, soczewica, mąka, jajko, jogurt, mleko.

8.

Piątek

19.04.2024 r.

Kaszka kukurydziana pieczywo mieszane z masłem, krem bananowy, serek kanapkowy, rzodkiewka, woda.

Jarzynowa, naleśniki z serem białym i truskawką, sur. marchewka z jabłkiem, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, parówka, ogórek.

Mleko, pieczywo, masło, serek, kaszka, kakao, seler, groszek, mąka, jajko, ser.

9.

Poniedziałek

22.04.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem,  jajecznica ze szczypiorkiem i rzodkiewką, woda.

Krupnik, ziemniaki, bitki wieprzowe,

sur. pomidor ze szczypiorkiem, owoc, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z miodem, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka, mleko, kakao.

10.

Wtorek

23.04.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z dżemem i miodem,  woda.

Ogórkowa, kluski śląskie, schab parzony,

sur. marchewka z groszkiem, owoc, kompot.

Kasza manna z musem owocowym.

Mleko, pieczywo, masło, serek, musli, seler, groch, kasza, mąka, jajko, śmietana.

     Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

 

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Wtorek

26.03.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z dżemem, marchewka, woda.

Pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, filet indyka pieczony, sur. ogórek konserwowy, owoc, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, ser, seler, mąka, makaron, płatki, jogurt.

2.

Środa

27.03.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, ser żółty z papryką, woda.

Ogórkowa, kasza bulgur, pulpety drobiowe,  sur. buraczki z masłem, owoc, kompot.

Kakao, placki drożdżowe z jabłkiem, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, ser, seler, śmietana, kasza, mleko, mąka, kakao.

3.

Czwartek

28.03.2024 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z rzodkiewką, miód, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet schabowy, sur. marchewka z groszkiem, owoc, kompot.

Kisiel wiśniowy, wafle ryżowe.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, mąka, jajko, śmietana.

4.

Piątek

29.03.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz, ogórek, ser żółty, rzodkiewka, woda.

Burakowa, makaron z serem białym i truskawką, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Pieczywo, masło, ser, seler, makaron, mleko, mąka, jajko.

5.

Wtorek

02.04.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz, ogórek, woda

Krem z soczewicy, ziemniaki, polędwiczki duszone, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, seler,  mąka, soczewica, kaszka.

6.

Środa

03.04.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, serek Capresii z rzodkiewką, woda.

Marchewkowa, kasza jaglana, schab parzony, sur. sałata lodowa ze śmietaną, owoc, kompot.

Kakao, rogaliki drożdżowe z marmoladą, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, jajko, płatki, serek, seler, mąka, kakao.

7.

Czwartek

04.04.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z pomidorami suszonymi, ogórek,  woda.

Barszcz czerwony z soczewicą, ziemniaki, klops pieczony, sur. kapusta biała z octem jabłkowym, owoc, kompot.

Kakao, chałka z masłem i dżemem.

Pieczywo, masło, ryba, seler, soczewica, mąka, mleko, kakao.

8.

Piątek

05.04.2024 r.

Płatki wielozbożowe, pieczywo mieszane z masłem, krem bananowy, serek kanapkowy, rzodkiewka, woda.

Selerowa, ryż brązowy, ryba po grecku,

sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, schab pieczony, sałata, pomidor.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, kakao, seler, ryba.

9.

Poniedziałek

08.04.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem,  jajecznica ze szczypiorkiem i rzodkiewką, woda.

Kapuśniak z kaszą, ziemniaki, bitki wieprzowe, sur. marchewka z porem, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka, mleko.

10.

Wtorek

09.04.2024 r.

Płatki kukurydziane, pieczywo mieszane z masłem, serek waniliowy, marchewka,  woda.

Grochowa z kiełbasą i ziemniakiem, makaron z musem owocowym, kompot.

Kasza manna z musem owocowym.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, groch, makaron, mleko, kasza.

     Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

 

 

                                                                                                                            JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Wtorek

26.03.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z dżemem, marchewka, woda.

Pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, filet indyka pieczony, sur. ogórek konserwowy, owoc, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, ser, seler, mąka, makaron, płatki, jogurt.

2.

Środa

27.03.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, ser żółty z papryką, woda.

Ogórkowa, kasza bulgur, pulpety drobiowe,  sur. buraczki z masłem, owoc, kompot.

Kakao, placki drożdżowe z jabłkiem, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, ser, seler, śmietana, kasza, mleko, mąka, kakao.

3.

Czwartek

28.03.2024 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z rzodkiewką, miód, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet schabowy, sur. marchewka z groszkiem, owoc, kompot.

Kisiel wiśniowy, wafle ryżowe.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, mąka, jajko, śmietana.

4.

Piątek

29.03.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz, ogórek, ser żółty, rzodkiewka, woda.

Burakowa, makaron z serem białym i truskawką, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Pieczywo, masło, ser, seler, makaron, mleko, mąka, jajko.

5.

Wtorek

02.04.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz, ogórek, woda

Krem z soczewicy, ziemniaki, polędwiczki duszone, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, seler,  mąka, soczewica, kaszka.

6.

Środa

03.04.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, serek Capresii z rzodkiewką, woda.

Marchewkowa, kasza jaglana, schab parzony, sur. sałata lodowa ze śmietaną, owoc, kompot.

Kakao, rogaliki drożdżowe z marmoladą, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, jajko, płatki, serek, seler, mąka, kakao.

7.

Czwartek

04.04.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z pomidorami suszonymi, ogórek,  woda.

Barszcz czerwony z soczewicą, ziemniaki, klops pieczony, sur. kapusta biała z octem jabłkowym, owoc, kompot.

Kakao, chałka z masłem i dżemem.

Pieczywo, masło, ryba, seler, soczewica, mąka, mleko, kakao.

8.

Piątek

05.04.2024 r.

Płatki wielozbożowe, pieczywo mieszane z masłem, krem bananowy, serek kanapkowy, rzodkiewka, woda.

Selerowa, ryż brązowy, ryba po grecku,

sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, schab pieczony, sałata, pomidor.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, kakao, seler, ryba.

9.

Poniedziałek

08.04.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem,  jajecznica ze szczypiorkiem i rzodkiewką, woda.

Kapuśniak z kaszą, ziemniaki, bitki wieprzowe, sur. marchewka z porem, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka, mleko.

10.

Wtorek

09.04.2024 r.

Płatki kukurydziane, pieczywo mieszane z masłem, serek waniliowy, marchewka,  woda.

Grochowa z kiełbasą i ziemniakiem, makaron z musem owocowym, kompot.

Kasza manna z musem owocowym.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, groch, makaron, mleko, kasza.

     Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

MARZEC 2024R.

26 lutego 2024

 

 

                 

 

 

                                                                                                                            JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Wtorek

12.03.2024 r.

Płatki kukurydziane, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z dżemem i miodem, owoc, woda

Kalafiorowa, kasza jaglana, filet indyka duszony, sur. sałata lodowa ze śmietaną, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, ser, seler, mąka, śmietana, jajko.

2.

Środa

13.03.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, ser żółty z papryką, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, pałki kurczaka pieczone, sur. buraczki z masłem, owoc, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, ser, seler, śmietana, mleko, jogurt.

3.

Czwartek

14.03.2024 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z rzodkiewką, krem czekoladowy, woda.

Selerowa, kasza kuskus, klopsiki w sosie musztardowym, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Kakao, chrupki bananowe, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, czekolada,  seler, mąka, jajko, kasza, kakao.

4.

Piątek

15.03.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz, ogórek, rzodkiewka, woda.

Barszcz czerwony z soczewicą, ziemniaki, ryba pieczona, sur. kapusta kiszona z jabłkiem, kompot.

Kakao, chałka z masłem i pomidorem.

Pieczywo, masło, seler, ryba, soczewica, mleko, kakao.

5.

Poniedziałek

18.03.2024 r.

 

Płatki ryżowe, pieczywo mieszane z masłem, serek Capresii z rzodkiewką, dżem, woda.

Cebulowa, kasza gryczana, polędwiczki duszone, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, seler,  mąka.

6.

Wtorek

19.03.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem,

jajecznica ze szczypiorkiem i rzodkiewką, woda.

Krem z soczewicy, kopytka, gulasz mięsno-pieczarkowy, sur. ogórek konserwowy, owoc, kompot.

Kasza manna z musem owocowym.

Pieczywo, masło, jajko, mąka, soczewica, mąka, kasza, mleko.

7.

Środa

20.03.2024 r.

Kasza manna, pieczywo mieszane z masłem, serek Almette z rzodkiewką, krem z awokado,  woda.

Selerowa, kasza jęczmienna, schab parzony, sur. kapusta pekińska, owoc, kompot.

Kisiel wiśniowy, wafle ryżowe.

Mleko, pieczywo, masło, serek, kasza, seler, mąka.

8.

Czwartek

21.03.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z ogórkiem i pomidorem, woda.

Owocowa z makaronem, ziemniaki, udziec z indyka duszony, sur. ogórek kiszony, czekolada owoc.

Kakao, drożdżówka z jabłkiem.

Pieczywo, masło, jajko, ryba, makaron, mąka, mleko, kakao.

9.

Piątek

22.03.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem,  serek kanapkowy z papryką, miód, woda.

Jarzynowa, kluski leniwe z serem białym i masłem, sur. marchewka z jabłkiem, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, schab pieczony, sałata, ogórek, pomidor.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, seler, mąka, ser biały, groszek.

10.

Poniedziałek

25.03.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, sałatka jajeczna z rzodkiewką i pomidorkami,  woda.

Barszcz biały z kiełbasą i ziemniakiem, makaron z truskawką, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Pieczywo, masło, jajko, seler, mąka, makaron, mleko.

     Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

                                                                                                           

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                         OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Wtorek

27.02.2024 r.

Płatki ryżowe, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z marchewką, owoc, woda

Ogórkowa, kasza bulgur, pulpety gotowane,

sur. buraczki krojone, owoc, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, ser, seler, kasza, mąka, jajko, śmietana, jogurt.

2.

Środa

28.02.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem i papryką, woda.

Pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, filet z indyka, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z dżemem, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, seler, mąka, makaron, mleko, kakao.

3.

Czwartek

29.02.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, serek waniliowy, owoc, woda.

Grochowa z kiełbasą, makaron z polewą truskawkową, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, groch, makaron, mąka, jajko.

4.

Piątek

01.03.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, wędlina, sałata, ogórek, rzodkiewka, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet rybny,

sur. marchewka z groszkiem, owoc, kompot.

Kakao, bułeczka wrocławska z dżemem.

Pieczywo, masło, seler, ryba, jajko, mleko, kakao.

5.

Poniedziałek

04.03.2024 r.

 

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, serek Capresii z rzodkiewką, dżem, woda.

Burakowa, kasza jaglana, polędwiczki duszone, sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, seler, kasza, mąka.

6.

Wtorek

05.03.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem,

sałatka jajeczna ze szczypiorkiem i rzodkiewką, woda.

Krem z soczewicy, kotlet pożarski,

sur. warzywa z patelni, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Pieczywo, masło, jajko, mąka, soczewica, groszek, mleko.

7.

Środa

06.03.2024 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem, serek Almette z rzodkiewką, krem bananowy,  woda.

Selerowa, spaghetti z mięsem, owoc, kompot.

Kisiel wiśniowy, wafle ryżowe.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, kakao, seler, mąka, makaron.

8.

Czwartek

07.03.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z ogórkiem i pomidorem, woda.

Barszcz czerwony z soczewicą, ziemniaki, klops pieczony, sur. ogórek konserwowy, owoc, kompot.

Kasza manna z musem owocowym.

Pieczywo, masło, jajko, ryba, seler, soczewica, jajko, mąka, mleko, kasza.

9.

Piątek

08.03.2024 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem,  serek kanapkowy z papryką, miód, woda.

Jarzynowa, makaron z serem białym i truskawką, czekolada, owoc, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, parówka, ogórek.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, seler, makaron, ser biały, czekolada.

10.

Poniedziałek

11.03.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz z ogórkiem, ser żółty z rzodkiewką,  woda.

Szpinakowa z jajkiem, ziemniaki, sztuka mięsa, sur. kapusta biała z marchewką i jabłkiem, kompot.

Kakao, ciastka kruche, owoc.

Pieczywo, masło, ser, seler, mąka, jajko, mleko, kakao, ciastka.

     Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

LUTY 2024R.

13 lutego 2024

 

                                                                                                                            JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                        OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Wtorek

13.02.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, nutella bananowa, serek Almette z rzodkiewką, woda

Kalafiorowa, kasza jaglana, pulpety gotowane, sur. ogórek konserwowy, owoc, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Pieczywo, masło, płatki, serek, kakao, seler, kasza, mąka, mleko. 

2.

Środa

14.02.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, ser żółty z papryką, woda.

Owocowa z makaronem, ziemniaki, ryba pieczona, sur. buraczki z jabłkiem, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z dżemem, owoc.

Pieczywo, masło, ser, jajko, seler, mąka, makaron, ryba, kakao.

3.

Czwartek

15.02.2024 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z marchewką, miód, woda.

Ogórkowa, kasza gryczana, polędwiczki duszone, sur. marchewka z groszkiem, owoc, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, ser, seler, śmietana, mąka, jajko, 

4.

Piątek

16.02.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, parówka, ogórek, papryka, woda.

Krem z soczewicy, ziemniaki, kotlet rybny, 

sur. kapusta kiszona z jabłkiem.

Kakao, chałka z masłem, owoc.

Pieczywo, masło, seler, ryba, jajko, soczewica, mleko, kakao.

5.

Poniedziałek

19.02.2024 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z rzodkiewką, dżem, woda.

Burakowa, kasza kuskus, kurczak w warzywach, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, seler, kasza, mąka.

6.

Wtorek

20.02.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z pomidorami suszonymi, ogórek, rzodkiewka, woda

Kapuśniak z kaszą, ziemniaki, kotlet smażony z indyka, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana, owoc.

Pieczywo, masło, ryba, kasza, seler, jajko, mąka, mleko.

7.

Środa

21.02.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem,  awokado z ogórkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda.

Grochowa, kasza jęczmienna, schab parzony, 

sur. buraczki z masłem, owoc, kompot.

Kakao, placki drożdżowe z jabłkiem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, ser, musli, kasza, seler, mąka, groch, jajko, kakao.

8.

Czwartek

22.02.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem i rzodkiewką, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, potrawka z mięsa, sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Kasza manna z musem owocowym.

Pieczywo, masło, jajko, seler, śmietana, mąka, mleko, kasza.

9.

Piątek

23.02.2024 r.

Płatki kukurydziane, pieczywo mieszane z masłem,  serek waniliowy, jajko ze szczypiorkiem, woda.

Selerowa, ryż, ryba po grecku, owoc, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, parówka, ogórek.

Mleko, pieczywo, masło, płatki, serek, jajko, seler, ryba.

10.

Poniedziałek

26.02.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, awokado z ogórkiem, ser żółty z papryką,  woda.

Krem brokułowy, ziemniaki, bitki wieprzowe, sur. kapusta czerwona z jabłkiem, kompot.

Owsianka z owocami.

Pieczywo, masło, ser, seler, mąka, mleko, płatki.

    Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta



STYCZEŃ 2024R.

2 stycznia 2024

 

                                                                                                                            JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                        OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Wtorek

02.01.2024 r.

Kawa zbożowa, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda

Burakowa, kasza jęczmienna, gulasz mięsno - warzywny, sur. pomidor z bazylią, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z dżemem, owoc.

Pieczywo, masło, jajko, ser, seler, kasza, mąka, kakao, mleko. 

2.

Środa

03.01.2024 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem, serek waniliowy, dżem, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, schab pieczony, sur. marchewka mini, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, seler, mąka, śmietana, jajko.

3.

Czwartek

04.01.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z ogórkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda.

Selerowa, kasza jaglana, indyk duszony, 

sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Kasza manna z musem owocowym.

Mleko, pieczywo, masło, ryba, ser, seler, kasza.

4.

Piątek

05.01.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z papryką, krem bananowy, woda.

Barszcz czerwony, ziemniaki, kotlet rybny smażony, sur. kapusta kiszona z jabłkiem, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, paprykarz, ogórek.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, kakao,  seler, ryba, jajko, mąka, soczewica.

5.

Poniedziałek

08.01.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem,

sałatka jajeczna z rzodkiewką i pomidorem, woda 

Jarzynowa, kasza kuskus, potrawka z indyka, sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Mleko, pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka.

6.

Wtorek

09.01.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z marchewką, miód, woda

Szpinakowa, ziemniaki, kotlet pieczony, 

sur. buraczki z masłem, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana z owocami.

Mleko, pieczywo, masło, ser, płatki, seler, śmietana, jajko, kasza.

7.

Środa

10.01.2024 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta z soczewicy z pomidorami suszonymi i ogórkiem, woda.

Kalafiorowa, kasza gryczana, polędwiczki w sosie porowym, sur. kapusta włoska z marchewką i jabłkiem, kompot.

Kakao, chałka z masłem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, soczewica, seler, kakao.

8.

Czwartek

11.01.2024 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem,  serek Capresii z rzodkiewką, jajko ze szczypiorkiem, woda.

Pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, sztuka mięsa, sur. kapusta pekińska z rodzynką, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, płatki,

serek, jajko, seler, płatki, jogurt.

9.

Piątek

12.01.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, wędlina, sałata, ogórek, woda.

Ogórkowa, pierogi z serem białym i truskawką, sur. marchewka z jabłkiem, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z miodem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, seler, mąka, ser, śmietana, kakao.

10.

Poniedziałek

15.01.2024 r.

Kasza manna, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z rzodkiewką, dżem, woda.

Krupnik, ziemniaki, pulpety gotowane, 

sur. pomidor z papryką, owoc, kompot.

Kakao, pączki z marmoladą (wypiek własny), owoc.

Mleko, pieczywo, kasza, masło, serek, seler, kasza, kakao, mąka, jajko.

    Dyrektor:  Grzymkowska Zofia                                                                             Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                        OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Wtorek

16.01.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem i rzodkiewką, woda

Marchewkowa, kasza bulgur, polędwiczki duszone, sur. kapusta pekińska, kompot.

Kaszka kukurydziana z owocami.

Pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka, mleko. 

2.

Środa

17.01.2024 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z marchewką, miód, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet schabowy pieczony, sur. marchewka mini, kompot.

Kakao, wafle ryżowe z dżemem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, ser, płatki, seler, mąka, śmietana, jajko, kakao.

3.

Czwartek

18.01.2024 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z ogórkiem i rzodkiewką, woda.

Selerowa, kasza jaglana, indyk duszony, 

sur. pomidor ze szczypiorkiem, kompot.

Kakao, placki drożdżowe z jabłkiem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, ryba, seler, kasza, mąka, jajko, kakao.

4.

Piątek

19.01.2024 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z papryką, krem czekoladowy, woda.

Owocowa z makaronem, ziemniaki, ryba pieczona, sur. kapusta kiszona z jabłkiem, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, paprykarz, ogórek.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, czekolada, seler, ryba, makaron.

5.

Poniedziałek

22.01.2024 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, jajko z rzodkiewką, pomidor ze szczypiorkiem, woda 

Brokułowa, kasza kuskus, kurczak z curry, 

sur. marchewka mini, owoc, kompot.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Mleko, pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka.

6.

GRUDZIEŃ 2023R.

7 grudnia 2023

 

                                                                                                                            JADŁOSPIS

 

Lp.

DATA

                  ŚNIADANIE

                        OBIAD

      PODWIECZOREK

  ALERGENY

1.

Wtorek

12.12.2023 r.

Kawa zbożowa, pieczywo mieszane z masłem, sałatka jajeczna ze szczypiorkiem i rzodkiewką, woda

Burakowa, kasza kuskus, gulasz mięsno - warzywny, owoc, kompot.

Kakao, placuszki z jabłkiem.

Pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka, kakao, mleko. 

2.

Środa

13.12.2023 r.

Płatki ryżowe, pieczywo mieszane z masłem, ser biały z dżemem, miód, marchewka, woda.

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, polędwiczki duszone,  sur. buraczki z masłem, kompot.

Budyń waniliowy, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, ser, płatki, seler, mąka, śmietana, jajko.

3.

Czwartek

14.12.2023 r.

Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, jajko ze szczypiorkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda.

Selerowa, łazanki z mięsem i kapustą, owoc, czekolada, kompot.

Kasza manna z musem owocowym.

Mleko, pieczywo, masło, jajko, ser, seler, makaron, czekolada, kakao, 

4.

Piątek

15.12.2023 r.

Musli, pieczywo mieszane z masłem, serek kanapkowy z papryką, krem bananowy, woda.

Barszcz czerwony, ziemniaki, ryba pieczona, sur. kapusta kiszona z jabłkiem, kompot.

Herbata z cytryną, pieczywo z masłem, wędlina, pomidor.

Mleko, pieczywo, masło, serek, płatki, kakao,  seler, ryba,  mąka, soczewica.

5.

Poniedziałek

18.12.2023 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem,

jajecznica z rzodkiewką i pomidorem, woda 

Jarzynowa, kasza jaglana, potrawka z indyka, sur. ogórek kiszony, owoc, kompot.

Kakao, bułka z masłem i pomidorem.

Mleko, pieczywo, masło, jajko, seler, kasza, mąka.

6.

Wtorek

19.12.2023 r.

Płatki owsiane, pieczywo mieszane z masłem, ser kozi z papryką, dżem, woda

Szpinakowa, ziemniaki, kotlet pieczony, 

sur. marchewka z groszkiem, owoc, kompot.

Kaszka kukurydziana z owocami.

Mleko, pieczywo, masło, ser, płatki, seler, ryż, groszek, kasza.

7.

Środa

20.12.2023 r.

Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna z ogórkiem, ser żółty z rzodkiewką, woda.

Burakowa, krokiety z mięsem i pieczarką, 

sur. marchewka z jabłkiem, kompot.

Budyń jaglany z wiśnią.

Mleko, pieczywo, masło, ryba, ser, seler, mąka, jajko.

8.

Czwartek

21.12.2023 r.

Płatki jaglane, pieczywo mieszane z masłem,  serek Capresii z rzodkiewką, jajko ze szczypiorkiem, woda.

Ogórkowa, kasza gryczana, sztuka mięsa, 

sur. kapusta pekińska z rodzynką, kompot.

Płatki kukurydziane z jogurtem, owoc.

Mleko, pieczywo, masło, płatki,

serek, jajko, seler, śmietana, kasza, płatki, jogurt.

9.

Piątek

22.12.2023 r.

Kawa inka, pieczywo mieszane z masłem, paprykarz z ogórkiem i pomidorem, woda.

Owocowa z makaronem, ziemniaki, jajko sadzone, sur. pomidor z cebulką.

Ryż z jabłkiem i cynamonem.

Mleko, pieczywo, masło, seler, jajko, makaron, ryż.

10.

Środa

27.12.2023 r.

Płatki Fitt, pieczywo mieszane z masłem, miód, serek kanapkowy z rzodkiewką, woda.

Grochowa, kasza jęczmienna, gulasz mięsny, sur. ogórek kiszony, kompot.

Kakao, naleśnik z dżemem.

Mleko, pieczywo, płatki, masło, serek, seler, kasza, groch, kakao, mąka, jajko.

    Dyrektor:                                                                                              Intendent: Nietubyć Elżbieta                                        Kucharka: Kądziela Sas Wioleta