4 kwietnia 2023

Konkurs Plastyczny pt. „Wakacyjne wspomnienia”

Zapraszamy dzieci z terenu Małkini Górnej do udziału w konkursie plastycznym pt. "Polska-moja Ojczyzna"

I. Organizator konkursu:

Przedszkole Samorządowe w Małkini Górnej
ul. Przedszkolna 2
07-320 Małkinia Górna
Osoby odpowiedzialne za przebieg konkursu: Aleksandra Maleńka, Marta Sierota, Ewa Tyszko

II. Cele konkursu:

− kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej;
− pobudzanie aktywności i kreatywności twórczej;
− doskonalenie sprawności manualnych.

III. Uczestnicy konkursu:

Konkurs skierowany jest do dzieci z terenu gminy Małkinia Górna w wieku 3-4-5-6-lat

IV. Zadanie konkursowe:

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie płaskiej pracy plastycznej związanej z tematem konkursu  w formacie nie przekraczającym A3. Technika pracy jest dowolna

V. Regulamin konkursu:

1. Każda placówka może dostarczyć  dowolną ilość prac.

2. Uczestnik wykonuje jedną pracę.

3. Prace należy wysłać lub dostarczyć osobiście do dnia 21.04.2023 r. na adres organizatora.  W przypadku wysyłki decyduje data stempla pocztowego.

4. Do pracy konkursowej należy dołączyć metryczkę:

− imię i nazwisko dziecka,

− wiek dziecka,

− nazwa i adres placówki

− imię i nazwisko nauczyciela,

− adres e-mail nauczyciela,

-zgoda rodziców  na udział dziecka w konkursie.

5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie do pracy konkursowej wymaganych  dokumentów (zał. 1)

6. Wszelkie pytania odnośnie konkursu prosimy kierować na adres:  przedszkole_sam@wp.pl

7. Organizator konkursu powołaje komisję konkursową, która wyłoni zwycięzców: I, II i III miejsce w kategorii wiekowej oraz  ewentualnie wyróżnienia. Kryteria oceny prac:

− kreatywność,

− samodzielność,

− estetyka pracy,

− zgodność pracy z tematyką.

8. Informacja o wynikach konkursu zostanie podana na  stronie internetowej Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej.

9.Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody w dniu ustalonym  przez organizatora konkursu

10.Dyplomy za udział w konkursie zostaną wysłane drogą elektroniczną na wskazany adres  e-mail nauczyciela w metryczce.

11.Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zorganizowanie wystawy prac konkursowych. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora.

Regulamin  konkursu i załącznik w plikach do pobrania.